Uwolnij marzenia
Mój komfort. Moje życie. Moja prywatność.
Sprzedaż i wynajem mieszkań
Sprzedaż i wynajem domów
Sprzedaż działek

Apartament w Oliva Nova

Oferujemy Państwu Apartament w jednym z nadmorskich kurortów w zdłóż wybrzeża Costa Blanca. Oliva Nova Golf położona jest u stóp wzgórza Santa Ana wśród drzew oliwnych, drzew morwy i pomarańczy. Olivę od morza oddziela piękne, długie piaszczyste plaże otoczone naturalnymi wydmami nienaruszonymi cywilizacją.

Oliva Nova Golf to doskonałe miejsce na wakacje, którymi można cieszyć się przez okrągły rok. Miejsce to oferuje wypoczynek zarówno dla rodzin jak również dla miłośników sportu i rozrywki. W Olivie jest mnóstwo pól golfowych, kortów tenisowych a także należu dodać iż jest to idealne miejsce dla miłośników żeglarstwa i sportów wodnych.

Oliva oferuje także szereg usług gastronomicznych (bary, restauracje) jak również handlowe dla osób lubiących odpoczywać na zakupach.

Apartament, który Państwu oferujemy składa się z dwóch sypialni, salonu z balkonem, kuchni i łazienki. W apartamencie jest również klimatyzacja.  Na terenie zamkniętym należącym do budynku, w którym znajduje się apartament jest również basen i ogród.  Apartament znajduje się zaledwie 300m od plaży.

Oliva Nova Golf mieści się na wybrzeżu Costa Blanca 120km od lotniska w Alicante i 90 km od lotniska w Walencji. Na oba lotniska jest dojazd autostradami zarówno płatnymi i nie płatnymi.

Polecamy! 

Pokaż ceny w:
Cena: 76900 EURO
Metraż: 73 m2
Miasto: Oliva Nova
Region: Valencia
Numer katalogowy: 1168
Zapisz się na NEWSLETTER:
Wypełnij formularz, a my wybierzemy dla Ciebie
najlepsze mieszkanie lub dom
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
Telefon:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną.
Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych partnerom biznesowym w celu przedstawienia mi drogą elektroniczną i telefoniczną oferty w zakresie sprzedaży mieszkań, doradztwa w sprawie kredytu i wykończenia lokalu.
Nasze biuro | Kredyty | Pomoc prawna | Lokalizacja | Kontakt
Wszystkie prawa zastrzeżone przez Financera.eu 2017 ©
All Rights reserved by Financera.eu 2017 ©
Jesteś naszym: 117371 gościem