Uwolnij marzenia
Mój komfort. Moje życie. Moja prywatność.
Sprzedaż i wynajem mieszkań
Sprzedaż i wynajem domów
Sprzedaż działek

Apartament w Oliva Nova Golf

Oferujemy Państwu Apartament w jednym z nadmorskich kurortów w zdłóż wybrzeża Costa Blanca. Oliva Nova Golf położona jest u stóp wzgórza Santa Ana wśród drzew oliwnych, drzew morwy i pomarańczy. Olivę od morza oddziela piękne, długie piaszczyste plaże otoczone naturalnymi wydmami nienaruszonymi cywilizacją. 

Oliva Nova Golf to doskonałe miejsce na wakacje, którymi można cieszyć się przez okrągły rok. Miejsce to oferuje wypoczynek zarówno dla rodzin jak również dla miłośników sportu i rozrywki. W Olivie jest mnóstwo pól golfowych, kortów tenisowych a także należu dodać iż jest to idealne miejsce dla miłośników żeglarstwa i sportów wodnych.   

Oliva oferuje także szereg usług gastronomicznych (bary, restauracje) jak również handlowe dla osób lubiących odpoczywać na zakupach. 

Apartament, który Państwu oferujemy to kawalerka, składająca się z jednej sypialni, salonu z balkonem, kuchni i łazienki . W apartamentowcu znajduje się winda. Teren na którym znajduje się budynek to teren zamknięty, na którym mieści się duży basen a także miejsca parkingowe tylko dla mieszkańców. Apartament znajduje się zaledwie 300m od plaży.

Oliva Nova Golf mieści się na wybrzeżu Costa Blanca 120km od lotniska w Alicante i 90 km od lotniska w Walencji. Na oba lotniska jest dojazd autostradami zarówno płatnymi i nie płatnymi. 

Polecamy!

Pokaż ceny w:
Cena: 52700 EURO
Metraż: 38 m2
Miasto: Oliva Nova Golf
Region: Gandia
Numer katalogowy: 1160
Zapisz się na NEWSLETTER:
Wypełnij formularz, a my wybierzemy dla Ciebie
najlepsze mieszkanie lub dom
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
Telefon:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną.
Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych partnerom biznesowym w celu przedstawienia mi drogą elektroniczną i telefoniczną oferty w zakresie sprzedaży mieszkań, doradztwa w sprawie kredytu i wykończenia lokalu.
Nasze biuro | Kredyty | Pomoc prawna | Lokalizacja | Kontakt
Wszystkie prawa zastrzeżone przez Financera.eu 2017 ©
All Rights reserved by Financera.eu 2017 ©
Jesteś naszym: 114875 gościem