Uwolnij marzenia
Mój komfort. Moje życie. Moja prywatność.
Sprzedaż i wynajem mieszkań
Sprzedaż i wynajem domów
Sprzedaż działek

Mieszkania i domy na sprzedaż Valencia

Valencja jest to miasto położone w środkowo-wschodniej Hiszpanii, które znajduje się nad Morzem Śródziemnym. Jest to stolica prowincji i wspólnoty autonomicznej o tej samej nazwie. Valencja jest to trzecie co do wielkości miasto Hiszpanii, które plasuje się po Madrycie i Barcelonie. Liczba mieszkańców Valencji wynosi 800 tysięcy. Valencja położona jest pośrodku liczącej 930 kilometrów kwadratowych żyznej niziny. Jest to ważny ośrodek przemysłowy, finansowy i kulturalno-naukowy. W swojej strukturze miejskiej posiada liczne zakłady przemysłowe, duże porty handlowe i pasażerskie.

Valencja znajduje się w strefie klimatu subtropikalnego typu śródziemnomorskiego, który charakteryzuje się bardzo łagodnymi zimami i długimi upalnymi latami. Średnia roczna temperatura wynosi 23°C.

Nic więc dziwnego, iż nieruchomości w tej części kraju cieszą się szerokim zainteresowaniem. Mieszkania i domy są bardzo chętnie kupowane przez obcokrajowców. Najwięcej z nich jest zlokalizowanych blisko plaży. Domy i mieszkania na sprzedaż, które są najbliżej plaży to znakomita inwestycja. Można je bez problemu wynająć w okresie letnim. Zysk z wynajmu to:

  • mieszkanie – około 400 EURO /tydzień,
  • dom od 500 EURO / tydzień (cena zależy od jego wielkości i sztandaru).

Brak zimy sprawia iż mieszkania czy domy nie wymagają ogrzewania. Dlatego ich roczne utrzymanie oscyluje na niskim poziomie. Sprzedaż nieruchomości prowadzona jest przez specjalistyczne biura, z których usług warto skorzystać. Późniejsza sprzedaż zakupionej nieruchomości nie będzie stanowiła problemu. Rynek domów i mieszkań w tym rejonie jest bardzo dynamiczny.

Wypełnij formularz, a my wybierzemy dla Ciebie
najlepsze mieszkanie lub dom
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
Telefon:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną.
Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych partnerom biznesowym w celu przedstawienia mi drogą elektroniczną i telefoniczną oferty w zakresie sprzedaży mieszkań, doradztwa w sprawie kredytu i wykończenia lokalu.
Nasze biuro | Kredyty | Pomoc prawna | Lokalizacja | Kontakt
Wszystkie prawa zastrzeżone przez Financera.eu 2019 ©
All Rights reserved by Financera.eu 2019 ©
Jesteś naszym: 152274 gościem
realizacja: DevilArt - strony internetowe dla firm