Uwolnij marzenia
Mój komfort. Moje życie. Moja prywatność.
Sprzedaż i wynajem mieszkań
Sprzedaż i wynajem domów
Sprzedaż działek

Duży dom w centrum Gandii

Oferujemy Państwu duży dom w centrum Gandii w dzielnicy jednej z najlepszych dzielnic domków jednorodzinnych. Dom mieści się na skrzyżowaniu dwóch ulic.

Nieruchomość składa się z pięciu sypialni, czterech łazienek, dwóch salonów w tym jeden z kominkiem, dwóch kuchni, patia, jednego małego tarasu i jednego dużego tarasu i czterech niewielkich balkonów. Widok z domu wychodzi na piękne góry. Dom jest zbudowany tak że podzielony jest on na dwa mieszkania, jedno z mieszkań mieści się na parterze budynku a drugie zajmuje pozostałe dwa piętra. Do każdego z mieszkań są oddzielne wejścia.W każdej sypialni znajdują się szafy wnękowe a schody są wykonane z marmuru. W domu są zamontowane klimatyzacje z nawiewem ciepłym na zimę i zimnym na lato. Dodatkowo budynek posiada instalację gazową z własnym piecem do ogrzewania całego budynku.

Budynek został wybudowany w roku 2012.

Odległość od mieszkania do pięknego pasażu w Gandii Paseo Germanias to około 800 m, wszelkie usługi, sklepy, bary, restauracje przystanek autobusowy, z którego odjeżdżają autobusy miejskie na plażę mieszczą się w zasięgu do 400m od mieszkania. 

Pokaż ceny w:
Cena: 215000 EURO
Metraż: 180 m2
Miasto: Gandia
Region: Valencia
Numer katalogowy: 1151
Zapisz się na NEWSLETTER:
Wypełnij formularz, a my wybierzemy dla Ciebie
najlepsze mieszkanie lub dom
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
Telefon:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną.
Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych partnerom biznesowym w celu przedstawienia mi drogą elektroniczną i telefoniczną oferty w zakresie sprzedaży mieszkań, doradztwa w sprawie kredytu i wykończenia lokalu.
Nasze biuro | Kredyty | Pomoc prawna | Lokalizacja | Kontakt
Wszystkie prawa zastrzeżone przez Financera.eu 2017 ©
All Rights reserved by Financera.eu 2017 ©
Jesteś naszym: 114896 gościem