Uwolnij marzenia
Mój komfort. Moje życie. Moja prywatność.
Sprzedaż i wynajem mieszkań
Sprzedaż i wynajem domów
Sprzedaż działek

Działki i domy na sprzedaż Alicante

Alicante jest to hiszpańskie miasto, które odegrało historyczne znaczenie dla kraju. Alicante to portowe miasto, stanowiące ważny punkt na Morzu Śródziemnym. Oprócz znaczenia portowego Alicante jest także dość ważnym ośrodkiem administracyjnym.

Jest to stolica prowincji Alicante. Alicante jest również ośrodkiem turystycznym, oraz centralnym miastem wspólnoty, zarówno zarządzającym jak i finansującym pozostałe ośrodki. Początki osadnictwa na terenie dzisiejszego Alicante sięgają 3 tysięcy lat pne. Zabudowa miejska,  a zwłaszcza domy miejskie to mieszanka kultury iberyjskiej arabskiej, chrześcijańskiej, greckiej i rzymskiej. Domy wraz z malowniczymi ulicami nadają temu miejscu niepowtarzalnego, a zarazem romantycznego charakteru. 

Największą atrakcją miasta jest plaża w San Juan de Alicante. Od lat przyciąga ona turystów z całego świata. Zaletą plaży jest dogodny i szybki dojazd miejskim tramwajem oraz bezpłatne urządzenia do ćwiczeń, które zostały na niej zamontowane. Oprócz plaży w San Juan występują także plaże miejskie:

  • Playa del Saladar,
  • Playa del Postiguet.

Ta szczególna lokalizacja miasta sprawia, iż działki i domy na sprzedaż są najczęściej kupowane przez obcokrajowców. Oferta nieruchomości jest bardzo bogata i zróżnicowana cenowo.  Domy i działki na sprzedaż oscylują od kilkudziesięciu tysięcy EURO w górę. Najdroższe domy zlokalizowane są nad samym morzem. Natomiast nieruchomości tańsze mieszczą się w odległości około 3 km od pięknej plaży. Sprzedaż działki czy domów prowadzona jest zazwyczaj przez wyspecjalizowane biura nieruchomość – również polskie.

Kolejną zaletą miasta jest klimat, który szczególnie zima jest bardzo łagodny i pozwala na wypoczynek, a nawet plażowanie. Dlatego roczne koszty utrzymania domu są stosunkowo niskie, a jego późniejsza odsprzedaż działki stosunkowo łatwa.

Wypełnij formularz, a my wybierzemy dla Ciebie
najlepsze mieszkanie lub dom
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
Telefon:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną.
Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych partnerom biznesowym w celu przedstawienia mi drogą elektroniczną i telefoniczną oferty w zakresie sprzedaży mieszkań, doradztwa w sprawie kredytu i wykończenia lokalu.
Nasze biuro | Kredyty | Pomoc prawna | Lokalizacja | Kontakt
Wszystkie prawa zastrzeżone przez Financera.eu 2019 ©
All Rights reserved by Financera.eu 2019 ©
Jesteś naszym: 152292 gościem
realizacja: DevilArt - strony internetowe dla firm