Uwolnij marzenia
Mój komfort. Moje życie. Moja prywatność.
Sprzedaż i wynajem mieszkań
Sprzedaż i wynajem domów
Sprzedaż działek

Działki i domy na sprzedaż Gandia

Gandia należy do jednych z najbardziej atrakcyjnych miejscowości wypoczynkowych na Costa Azahar w Hiszpanii. Miasto Gandia zlokalizowana jest 65km na południe od Walencji. W odróżnieniu od innych miast znajdujących się na Costa Blanca i Costa Azahar, Gandię odwiedzają głównie Hiszpanie. Nie ma w nim natłoku brytyjskich turystów jak to bywa w innych miejscowościach wypoczynkowych w Hiszpanii.

Jest to idealne miejsce na długi urlop w Hiszpanii, szczególnie jeśli szukasz miejscowości z ładną i zadbaną plażą. Oprócz atrakcji, które znajdują się w pobliżu plaży, miasto oferuje szereg zabytków. Należy do nich bardzo ładna starówka, która jest przesycona dawną atmosferą hiszpańskiego, prowincjonalnego miasteczka. Stara część miasta jest oddalona o kilka kilometrów od nowoczesnej dzielnicy miasta, w której znajdziemy działki i domy na sprzedaż. Nieopodal starówki zlokalizowane są hotele, oraz jeden z najbardziej interesujących zabytków Gandii - Palacio Ducal de los Borja.

Najlepsza i największa plaża w Gandii to plaża o nazwie Playa Nord. Wzdłuż plaży znajdują się działki, domy oraz apartamentowe. W tej okolicy można znaleźć działki lub domy na sprzedaż. Natomiast znalezienie wolnych miejsc noclegowych w okresie wakacyjnym graniczy z cudem. Dlatego warto rozważyć zakup lub wybudowanie własnej nieruchomości. Działki oraz domy na sprzedaż nie są w wygórowanych cenach. Koszt zakupu domu lub działki jest porównywalny z polskimi realiami. Natomiast klimat i położenie niepowtarzalne. Również koszt utrzymania domu w Gandii jest niewielki. W zimie zaoszczędzimy na kosztach ogrzewania. Późniejsza sprzedaż działki, czy gotowego domu nie będzie stanowiła problemu. Popyt na nieruchomości w tym rejonie jest bardzo duży.

Okoliczne knajpki ciągnące się w nieskończoność wzdłuż plaży, dobrze przyrządzają lokalne dania, owoce morza i hiszpańska paella, sprawiają iż jest to idealne miejsce na wypoczynek.

Wypełnij formularz, a my wybierzemy dla Ciebie
najlepsze mieszkanie lub dom
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
Telefon:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną.
Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych partnerom biznesowym w celu przedstawienia mi drogą elektroniczną i telefoniczną oferty w zakresie sprzedaży mieszkań, doradztwa w sprawie kredytu i wykończenia lokalu.
Nasze biuro | Kredyty | Pomoc prawna | Lokalizacja | Kontakt
Wszystkie prawa zastrzeżone przez Financera.eu 2019 ©
All Rights reserved by Financera.eu 2019 ©
Jesteś naszym: 152294 gościem
realizacja: DevilArt - strony internetowe dla firm