Uwolnij marzenia
Mój komfort. Moje życie. Moja prywatność.
Sprzedaż i wynajem mieszkań
Sprzedaż i wynajem domów
Sprzedaż działek

Mieszkanie na pierwszym piętrze

Oferujemy Państwu mieszkanie w jednej z nadmorskich miejscowości w zdłóż wybrzeża Costa Blanca. W Castellon de la Plana można znaleźć nie tylko piękne zabytkowe budowle ale również coś dla miłośników sportów tj. korty tenisowe, pola golfowe, dodatkowo Castellon zachwyca piękną piaszczystą plażą. 

Castellon to doskonałe miejsce na wakacje, którymi można cieszyć się przez okrągły rok. Miejsce to oferuje wypoczynek zarówno dla rodzin jak również dla miłośników żeglarstwa i sportów wodnych.

Castellon oferuje także szereg usług gastronomicznych (bary, restauracje) jak również handlowe dla osób lubiących odpoczywać na zakupach.

Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w budynku jednopiętrowym. A co za tym idzie są bardzo niskie opłaty roczne za utrzymanie klatki schodowej.

Mieszkanie składa się z trzech pokoi sypialnych, salonu, kuchni, łazienki. Nieruchomość  nie wymaga kapitalnego remontu.
Powierzchnia mieszkania to 85 m2.

 

Castellon de la Plana mieści się na wybrzeżu Costa Blanca 180km od lotniska w Alicante i 70 km od lotniska w Walencji. Na oba lotniska jest dojazd autostradami zarówno płatnymi i nie płatnymi.

Polecamy!  

Pokaż ceny w:
Cena: 38000 EURO
Metraż: 85 m2
Miasto: Castellon de la Plana
Region: brak danych
Numer katalogowy: 1165
Zapisz się na NEWSLETTER:
Wypełnij formularz, a my wybierzemy dla Ciebie
najlepsze mieszkanie lub dom
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
Telefon:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną.
Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych partnerom biznesowym w celu przedstawienia mi drogą elektroniczną i telefoniczną oferty w zakresie sprzedaży mieszkań, doradztwa w sprawie kredytu i wykończenia lokalu.
Nasze biuro | Kredyty | Pomoc prawna | Lokalizacja | Kontakt
Wszystkie prawa zastrzeżone przez Financera.eu 2017 ©
All Rights reserved by Financera.eu 2017 ©
Jesteś naszym: 114901 gościem