Uwolnij marzenia
Mój komfort. Moje życie. Moja prywatność.
Sprzedaż i wynajem mieszkań
Sprzedaż i wynajem domów
Sprzedaż działek

Mieszkanie w Walencji do remontu

Oferujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie w położone w pięknym mieście Valencia. Valencia położona jest nad Morzem Śrudziemnym i liczy ponad 800 tysięcy mieszkańców. Valencia zachwyca zarówno nowoczesną architekturą jak również pięknymi zabytkowymi budowlami. Poza piękną architekturą Valencia oferuje edukację na wysokim poziomie na dwóch państwowych uczelniach tj. Universidad Politecnica de Valencia oraz założony w 1499 roku Universidad de Valencia, który jednocześnie jest Universytetem o największej liczbie studentów zagranicznych w Europie.  Dodatkowo Valencia jest wielkim miastem portowym i posiada piękne szerokie plaże położone na wybrzeżu Costa Blanca.

Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w bloku bez windy. A co oznacza niskie opłaty utrzymania klatki schodowej.

Mieszkanie składa się z trzech pokoi w tym dwóch sypialni, salonu z balkonem, kuchni i łazienki. Nieruchomość wymaga częściowego remontu

Powierzchnia mieszkania to 65 m2.

Odległość od mieszkania do zabytkowej części miasta to około 1200m do morza około 3,5 km. W niewielkiej odległości od mieszkania zanjduje się metro oraz autobusy miejskie. W pobliżu są również supermarkety typu Mercadona czy Consum. 

Takie mieszkanie to dobra okazja gdyż w tak korzystnej cenie i lokalizacji nie ma wielu mieszkań a po niewielkim remoncie z uwagi na swoje położenie będzie można śmiało wynająć je za około 350 euro miesięcznie. 

 

Polecam

Pokaż ceny w:
Cena: 30000 EURO
Metraż: 65 m2
Miasto: Walencjia
Region: Valencia
Numer katalogowy: 1166
Zapisz się na NEWSLETTER:
Wypełnij formularz, a my wybierzemy dla Ciebie
najlepsze mieszkanie lub dom
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
Telefon:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną.
Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych partnerom biznesowym w celu przedstawienia mi drogą elektroniczną i telefoniczną oferty w zakresie sprzedaży mieszkań, doradztwa w sprawie kredytu i wykończenia lokalu.
Nasze biuro | Kredyty | Pomoc prawna | Lokalizacja | Kontakt
Wszystkie prawa zastrzeżone przez Financera.eu 2017 ©
All Rights reserved by Financera.eu 2017 ©
Jesteś naszym: 117372 gościem