Uwolnij marzenia
Mój komfort. Moje życie. Moja prywatność.
Sprzedaż i wynajem mieszkań
Sprzedaż i wynajem domów
Sprzedaż działek

Mieszkanie z 3 sypialniami


Oferujemy Państwu czteropokojowe mieszkanie w nadmorskiej miejscowości Borriana. Borriana to niezwykle urokliwe miasteczko liczące około 35 tysiący mieszkańców, położonym wzdłuż wybrzeża Costa Blanca.

Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w budynku czteropiętrowym bez windy. A co za tym idzie są niskie opłaty roczne za utrzymanie klatki schodowej.


Mieszkanie składa się z trzech pokoi sypialnych, salonu, kuchni, łazienki. Nieruchomość jest w dobrym stanie i nie wymaga kompletnego remontu.

Powierzchnia mieszkania to 70 m2.

Mieszkanie znajduje się blisko centrum miasta.

Dodatkowym atutem mieszkania i dużym walorem dla miłośników piłki nożnej jest bliska odległość od lokalnego boiska piłkarskiego dostępnego dla mieszkańców miasteczka.

Odległość od mieszkania do plaży to niespełna 3 kilometry, na które można dostać się lokalnymi autobusami bądź też dostępnymi ścieżkami rowerowymi. 


Takie mieszkanie to dobra okazja gdyż w tak korzystnej cenie i lokalizacji nie ma już zbyt wielu mieszkań a po niewielkim odświeżeniu można będzie śmiało je wynająć za 350 euro miesięcznie. 

Pokaż ceny w:
Cena: 31000 EURO
Metraż: 70 m2
Miasto: Burriana
Region: Valencia
Numer katalogowy: 1162
Zapisz się na NEWSLETTER:
Wypełnij formularz, a my wybierzemy dla Ciebie
najlepsze mieszkanie lub dom
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
Telefon:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną.
Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych partnerom biznesowym w celu przedstawienia mi drogą elektroniczną i telefoniczną oferty w zakresie sprzedaży mieszkań, doradztwa w sprawie kredytu i wykończenia lokalu.
Nasze biuro | Kredyty | Pomoc prawna | Lokalizacja | Kontakt
Wszystkie prawa zastrzeżone przez Financera.eu 2017 ©
All Rights reserved by Financera.eu 2017 ©
Jesteś naszym: 114891 gościem