Uwolnij marzenia
Mój komfort. Moje życie. Moja prywatność.
Sprzedaż i wynajem mieszkań
Sprzedaż i wynajem domów
Sprzedaż działek
Numer katalogowy: Nazwa nieruchomości:
Miejscowość: Region:
Cena (w EURO) od: Cena (w EURO) do: Metraż od: Metraż do:
Szukam: interesuje mnie:
Gandia - przydatne informacje o regionie

 Gandia to miasto i gmina, które liczące ok. 82 tysiące mieszkańców we Wspólnocie Autonomicznej Walencji, która leży na wschodnim wybrzeżu Hiszpanii nad Morzem Śródziemnym. Miasto Gandia jest zlokalizowane odcinku wybrzeża zwanym Costa del Azahar, znajdującego się 65 km na południe od Walencji oraz 96 km na północ od miasta Alicante. 


Prowincja Gndia była centrum kulturalnym i handlowym na przełomie XV i XVI wieku. W dzisiejszych czasach Gandia należy do największych miast wybrzeża w regionie. Stanowi znaczące centrum handlu i szeroko rozumianej turystyki. Można ją podzielić na dwie zasadnicze części:

Rejon plaży jest oddalony od centrum miasta o ok. 2 km. Dlatego mieszkania w Gandi znajdują się praktycznie nad samym morzem. Sprzedaż mieszkań w tym kurorcie jest prowadzona przez wyspecjalizowane biura nieruchomości. W ich ofercie można znaleźć mieszkania na sprzedaż, które zlokalizowane są nad samym morzem. Nieruchomości są chętnie kupowane przez obcokrajowców, gdyż stanowią doskonałą lokatę kapitału. Przyjazny całoroczny klimat sprawia, iż koszt utrzymania mieszkania jest niewielki. Nie ma kosztów ogrzewania w zimie. Również późniejsza sprzedaż mieszkania nie sprawia trudności. Popyt na nieruchomości w tym rejonie jest duży.

 
Brak wyników spełniających twoje kryteria wyszukiwania
Wypełnij formularz, a my wybierzemy dla Ciebie
najlepsze mieszkanie lub dom
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
Telefon:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną.
Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych partnerom biznesowym w celu przedstawienia mi drogą elektroniczną i telefoniczną oferty w zakresie sprzedaży mieszkań, doradztwa w sprawie kredytu i wykończenia lokalu.
Nasze biuro | Kredyty | Pomoc prawna | Lokalizacja | Kontakt
Wszystkie prawa zastrzeżone przez Financera.eu 2019 ©
All Rights reserved by Financera.eu 2019 ©
Jesteś naszym: 152283 gościem